Misie na mapie Wielkiego Świata


View Misie na mapie Świata in a larger map

02.11.2013

Bobi - niezawodny pomocnik

Bobi, nasz kolorowy podróżnik się uzależnił... ale spokojnie to nic groźnego. jego opiekunka pracuje i tworzy, szyje i wycina, ciągle ma ręce pełne roboty... na szczęście ma swojego mulinowego pomocnika!
Bobi wcale nie narzeka, jest bardzo dumny, że może uczestniczyć w procesie tworzenia filcowych cudowności. a jego uzależnienie to po prostu pomaganie...

do zadań na stanowisku pracy Bobi podchodzi bardzo serio. to on najlepiej wie gdzie leży tasiemka, którą chce wykorzystać jego opiekunka, z uwielbieniem dobiera kolory i dodatki, poza tym doskonale wie których koralików jest najwięcej, a których najmniej. słusznie się domyślacie, Bobi prowadzi swego rodzaju koralikową rachunkowość. z resztą nie tylko koraliki ma dokładnie policzone... taki pomocni to skarb!

kiedy pracują, Bobi i jego opiekunka, są bardzo dokładni i z precyzją chirurga mocują każdy drobiazg do nowej filcowej postaci. efekt ich pracy zawsze cieszy oko. drogi Bobi twoja pomoc jest niezastąpiona, a twoja opiekunka ma niesamowitą wyobraźnię i bardzo zdolne ręce.
popatrzcie sami, na pewno przyznacie mi rację: 


a kiedy przychodzi czas na odpoczynek, mały Bobi spotyka się ze swoim nowym kolegą... reniferem, za pewne jest to Rudolf, tylko popatrzcie na jego nos!

mają wiele radości kiedy tak sobie razem kopytkują po podłodze wzdłuż i wszerz pokoju. kto wie ile przygód są wstanie sobie wyobrazić ten Mulinowy Miś i jego wierny kompan Renifer Żarówkowy Nos...