Misie na mapie Wielkiego Świata


View Misie na mapie Świata in a larger map

Mulinowe Misie


każdy Mulinowy Miś jest mały, poręczny, nie zajmuje dużo miejsca, nie chrapie w nocy, nie wymaga karmienia, jest stworzony do noszenia, posiada przeogromny urok osobisty oraz umiejętność przyciągania szczęścia. chce podróżować, uczyć się i odkrywać.

mówią też na niego Mały Miś bo ma około 4 cm wzrostu, powstaje na szydełku z muliny. zawodowo zajmuje się podróżowaniem.

pasją każdego Mulinowego Misia jest poznawanie świata, ludzi i życia... jak? poprzez podróże małe i duże oraz snucie różnych opowieści.

oprócz ogromnej chęci do odkrywania Wielkiego Świata, każdy Mulinowy Miś ma chrapkę na poznanie innych kwestii powiązanych z życiem każdego człowieka, czytaj opiekuna. Misie uważają, że Świat to nie tylko lokalizacje na mapie, to także przestrzeń ludzkich emocji, uczuć i pragnień. chodzi o to, że w swoim podróżowaniu Małe Misie chcą także poznać kim są ich opiekunowie, o czym marzą, co jest dla nich ważne i w jaki sposób odbierają otaczający ich Świat.

co napędza Mulinowe Misie? żaden ukryty mechanizm, to po prostu zamiłowanie do podróży, z angielskiego, WANDERLUST.

jeśli chcesz zaproś Misia do siebie, zrób mu zdjęcie i stwórzmy razem nowe opowiadanie!przypnij Misia do jakiegoś klucza, 
on ci szczęście wnet przygrucha.
farta możesz mieć od dzisiaj
 - tylko noś przy sobie Misia!