Misie na mapie Wielkiego Świata


View Misie na mapie Świata in a larger map

26.09.2013

Lilka

Mały zielony Miś wyposażony w aparat prawie-fotograficzny ruszył niedawno w świat! 

nowym podróżnikiem na mapie świata jest Lilka, oto ona:


Lilka po niespełna dwóch dniach trafiła do nowej opiekunki. szybka podróż stała się niejako dobrą prognozą na przyszłość, a mianowicie przepowiadała, że teraz mulinowe życie małej Lilki będzie aktywne i szybkie!

opiekunka małej fotografki jest projektantką terenów zielonych. czyli tak orientacyjnie Lilka nauczy się projektować, aranżować oraz pielęgnować ogrody. kto wie może sama stworzy jakiś "tajemniczy ogród"?

jako przyszły pomocnik projektantki terenów zielonych Lilka musi dowiedzieć się bardzo dużo o roślinach i ich wymaganiach, na szczęście ma przy sobie wspaniałą nauczycielkę! oprócz zdobywania wiedzy Lila postara się odkryć w sobie poczucie estetyki, a pasją do ogrodów zarazi się od swojej opiekunki!
taki jest plan!

tymczasem Lilka postanowiła znaleźć sobie wygodne miejsce skąd będzie się przyglądać na czym polega praca projektanta terenów zielonych. miejscem pracy na etapie projektowania jest oczywiście biurko.


projektant powinien potrafić rysować... hmm, ciekawe czy Lilka potrafi...

może już wkrótce Lilka i jej opiekunka uchylą przed nami chociaż rąbek wiedzy tajemnej z zakresu architektury krajobrazu, ale zanim to nastąpi Lilka przygotowuje się na wypad do Lwowa!

ciekawość - u pozostałych Mulinowych Misiów w Misiolandii - wzrasta!