Misie na mapie Wielkiego Świata


View Misie na mapie Świata in a larger map

19.08.2013

rude trio, czyli Amy i przyjaciele

ostatnio Amy zauważyła, że jej ruda powierzchowność jest super dodatkiem do jej mulinowej osobowości!

skąd takie myśli u małej Amy?
ano Amy spotkała psa, a raczej dwa psy takie zupełnie niepluszowe i na dodatek rude jak ona! i rozkochała się we wszystkim co rude jest!
rude przyciąga rude! rude kocha to co rude! rudy z rudym zawsze się dogada ;) mówię Wam!

pierwszy z psiaków to Ivan. wcale nie groźny, tylko bardzo szybki! spacer z nim to wspaniała zabawa, bardzo emocjonująca, jeśli wiecie o czym mówię! Ivan lubi prędkość, pokazał Amy jak to jest być szybkim jak wiatr... dyndanie przy jego obroży to była bardzo podskakująca przygoda!

Ivan przypomina psa dingo, który, jak pewnie wiecie, jest dzikim mieszkańcem Australii. ...mała ciekawostka, psy dingo nie umieją szczekać!

drugi psi przyjaciel Amy to, Darcy, pięknie pachnący, wcale niehumorzasty, taki "do rany przyłóż" psi arystokrata!

tak, Darcy sprawia wrażenie takiego spokojnego i stonowanego psa-myśliciela, ale uwierzcie mi, Amy mówiła, że bywa bardzo głośny, .... tak głośny, że nagle "cisza i spokój" wydają się zjawiskami czysto abstrakcyjnymi...
no cóż, czasami każdy potrzebuje pokazać światu, "hej tu jestem" ;) właśnie dlatego Darcy bywa głośny, Amy to rozumie!

tak właśnie Amy i jej nowi przyjaciele odkryli, że być rudym jest bosko! i błądzi ten kto myśli, że wszystkie rudzielce są takie same. oj, rude jest piękne!!!!!!!

czy być pięknym, to przestępstwo? może czasami :)

z listu gończego za Amy wynika, że przestępstwo, którego się dopuściła to "nielegalna wręcz słodycz i wdzięk". Amy jest poszukiwana bo jest boska! hehehe.

ah i jeszcze jedno. Amy dostała prezent! portret, taki wiecie, tylko dla niej, tylko o niej i do tego w ramce! obraz w stylu japońskiej mangi, a dokładniej w stylu "chibi".

portret ten Amy dostała w dowód uznania i potwierdzenia jej podwójnego obywatelstwa (stąd u góry herb Polski po lewej i herb Australii po prawej).

fajny prezent Amy! gratuluję!