Misie na mapie Wielkiego Świata


View Misie na mapie Świata in a larger map

10.01.2016

niesłomiany Miś i festiwal

rok temu nieco niepewną sukcesu misję podjął jeden z Mulinowych Misiów. wspominaliśmy o nim przy okazji misiowych przesądów. Miś ma na imię Cotton.


Cotton-ek udał się do Wielkiej Brytanii by osobiście poczuć czym jest Festiwal Słomianego Niedźwiedzia w Whittlesey. jeśli nie pamiętacie co już wiemy o Straw Bear Festival to zaglądajcie TUTAJ.

właśnie się dowiedzieliśmy, że Miś Cotton będzie gościem na festiwalowej paradzie. na własne koralikowe oczy zobaczy folkowe tańce, kolorowe kostiumy i posłucha muzyki na żywo. i co najważniejsze spotka Słomianego Niedźwiedzia!

skąd to wiemy? dostaliśmy listowne zapewnienie, że 16 stycznia Miś Cotton weźmie udział w korowodzie Słomianego Niedźwiedzia. mamy to na piśmie.

a co będzie się działo podczas Straw Bear Festival 2016 wyczytaliśmy z programu imprezy, który dostaliśmy pocztą. na 49 stronie jest nasz Cotton-ek, jest też zdjęcie innego Misia Podróżnika!

broszurę informacyjną i list dostaliśmy od Briana i Christine mocno zaangażowanych w festiwal!

ponadto jest szansa, że Miś Cotton dołączy do Słomianego Niedźwiedzia z Whittlesey w jego podróży do Niemiec na tamtejszy Straw Bear Festival. to już w lutym. mamy dostać zdjęcia z obydwu festiwali i już nie możemy się doczekać!

no to zapraszamy Was na Whittlesea Straw Bear Festival 2016 w dniach 15-17 stycznia! będzie wesoło, kolorowo i bardzo misiowo!

a na koniec jeszcze raz zdjęcie Cotton-ka w festiwalowej gazetce - tak właśnie spełniło się marzenie by chociaż jeden z nas pojawił się w prasie.