Misie na mapie Wielkiego Świata


View Misie na mapie Świata in a larger map

18.04.2015

Buddy

oto nasz nowy Miś Podróżnik:
 
Buddy poleciał do USA by w Kalifornii zaprzyjaźnić się z pewnym zwierzątkiem. Miś zamieszkał w Irvine w Hrabstwie Orange. w 2008 właśnie to miasto zajęło 4 miejsce na liście najlepszych miejsc do życia w Stanach Zjednoczonych. jeśli Buddy nie zapomni, to dogłębnie zbada ten temat ;)

Buddy chciał poznać szczura o imieniu Marty. jeśli traficie na stronę internetową Marty the Mouse poznacie kim był ten całkiem dobrze radzący sobie w biznesie szczur intelektualista. nas urzekła jego "teorii skarpety"! nie znacie? otóż, według Martiego kiedy nie ma się ochoty na nic, trzeba zdobyć skarpetę i do niej wejść, ponieważ siedzenie w przyjemnie ciasnej skarpecie daje poczucie przynależności i pocieszenia zupełnie jak przytulanie się do najlepszego przyjaciela. wypróbujcie, to musi działać...  Marty był też ekspertem od tablic rejestracyjnych. jego galeria zdjęć jest naprawdę imponująca! odwiedźcie czasem stronę Martiego na FB gdzie pojawiają się zdjęcia, które nie od dziś, po prostu poprawiają nam humor.  

niestety Buddy nie mógł spotkać Martiego, który zmarł w listopadzie 2014, ale za to zaprzyjaźnił się ze szczurem o imieniu Wimbley.
podobno szczury mają swój dzień... przegapiliśmy okazję do świętowania, bo 4 kwietnia to już historia. może za rok nie zapomnimy! tymczasem kto lubi szczury klika TUTAJ. miłego oglądania!