Misie na mapie Wielkiego Świata


View Misie na mapie Świata in a larger map

10.02.2015

licytacje dla Kacperka

zupełnie przypadkiem poznaliśmy pewnego Małego Wojownika i koniecznie chcemy Wam, Drodzy Przyjaciele Misiolandii, o nim trochę opowiedzieć.

Kacper - Mały Wojownik
ten Mały Wojownik ma na imię Kacper, a 17 marca będzie obchodził swoje 4 urodziny. jak każde dziecko lubi oglądać bajki, więc w towarzystwie Pszczółki Mai czy Smerfów całkiem miło spędza czas, poza tym jest mistrzem gry w Piotrusia. a gdy jeździ na swoim rowerku to prawdopodobnie wyobraża sobie, że lata na rakiecie międzyplanetarnej! co najważniejsze, Kacperek lubi Misie :)

pogodna buzia tego Małego Wojownika skrywa jednak tajemnice. Kacperek choruje i to od urodzenia.

trzymamy mocno kciuki za naszego nowego przyjaciela i życzymy mu dużo zdrowia. przy okazji prosimy Was o pomoc! zajrzyjcie na licytacje na Facebooku - BAZAREK DLA KACPERKA.
Termin zakończenia bazarku to 10.03.2015 godz. 20:00.​TEKST
dzieciom.pl
Kacper jest podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą", klikając w znaczek traficie na jego profil i dowiecie się na co konkretnie choruje Kacper i na co zostaną przeznaczone pieniądze z licytacji.

jak mówi Mama Kacpra - "Kacperek nie mówi zbyt wiele, ale pewnie gdyby umiał, powiedziałby, że chce żyć jak każde zdrowe dziecko."

udział w licytacjach, to takie pomaganie przez kupowanie - kto jest za?

na Bazarku można wylicytować Mulinowe Misie, ZAPRASZAMY!