Misie na mapie Wielkiego Świata


View Misie na mapie Świata in a larger map

26.07.2014

ekstremalna wyprawa na liście misiowych marzeń

Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Słowenia, Włochy, Monaco, Francja, Hiszpania... co łączy te państwa? wszystkie są w Europie, to jasne, ale poza tym są na trasie pewnej wyprawy! są oczywiście i na naszej liście marzeń!

13 września z Katowic (PL) rusza ekstremalny​ wyścig ​samochodami rodem z PRL, ​do Lloret de ​M​ar (ES)​. to 8 edycja Złombolu.
stare samochody, czyli złomy mają zamiar przejechać prawie 5000 km. celem​ głównym​ Złombolu jest zbieranie pieniędzy dla dzieci ze ​​śląskich domów dziecka. tak, Złombol to przede wszystkim akcja charytatywna dopiero potem przygoda życia. załogi samochodowe jadą na własny koszt, a zanim wyjadą zbierają pieniądze na domy dziecka, tzn. pieniądze zbiera Fundacja Nasz Śląsk im. gen. Jerzego​ ​Ziętka z siedzibą w Chorzowie​.

darowiznę może wpłacić każdy, ​nie ma kwoty minimalnej, w tytule przelewu należy wpisać nazwę drużyny która zgłosiła swój udział w Złombolu. TUTAJ link do listy. załoga powinna uzbierać minimum 1000zł od darczyńców. za wpłaty można liczyć na umieszczenie reklamy waszej firmy, bloga czy czego tam chcecie na samochodzie biorącym udział w wyścigu. a pieniądze - 100%​ środków z darowizn - ​wykorzystane zostaną na zakup prezent​ów​ dla dzieci z domów dziecka! POMOŻECIE?! szczegóły dot. przelewów na stronie Złombolu. (pamiętajcie o wpisaniu nazwy załogi, której kibicujecie, np. Nt-Krk Team)

na liście można znaleźć wiele drużyn, w momencie pisania tego posta było 287 zgłoszonych pojazdów.

cała Misiolandia kibicuję drużynie Nt-Krk Team, TUTAJ link do wspomnianej grupy, która pojedzie Żukiem! www.zielonyzuk.pl - to ich strona internetowa.
do pięcioosobowej drużyny wkrótce dołączy mulinowy wysłannik. jak tylko dotrze na miejsce napiszemy jak idą przygotowania do wyprawy!

TUTAJ link do FB naszej ulubionej załogi Złombol 2014. Miśki mówią Wam, lubicie to!